کاربرد لیوان کاغذی در تبلیغات

امروزه تبلیغات نقش مهمی را در تجارت و کسب و کارها ایفا می کند و خلاقیت در استفاده از ابزارهای تبلیغاتی موضوع بسیار مهمی است.

لیوان کاغذی تبلیغاتی یکی از آیتم هایی است که مورد توجه صاحبان مشاغل قرار گرفته است.

این نوع از تبلیغات که زیر گروهی از تبلیغات محیطی است، تبلیغی خلاقانه، مفید و مقرون به صرفه است که از طریق چاپ روی لیوان های کاغذی ( که در مقاله های قبل به مزایای آن اشاره کردیم) صورت می گیرد.

صاحبان مشاغل و شرکت ها با چاپ لوگو و نام و طرح دلخواه خود روی لیوان های کاغذی از این لیوان ها برای تبلیغات استفاده می کنند.

با چاپ روی لیوان کاغذی، این لیوان به کالایی اختصاصی تبدیل می شود که معرف شرکت و برندی است که آن را سفارش داده و به این صورت با فکری خلاقانه از یک لیوان ساده کالای تبلیغاتی ساخته است. کالایی کار آمد و موثر در تبلیغات، چرا که قطعا وجود لیوان در اماکن عمومی لازم و ضروری است و چه بهتر آنکه وسیله ای هم نیاز مراجعین و بازدید کنندگان رفع شود و هم تبلیغی برای کسب و کار و تجارت باشد.

از لیوان کاغذی تبلیغاتی می توان در بیمارستان ها، فست فود ها، نمایشگاه ها، رستوران ها، ادارات و سارمان های دولتی و خصوصی، شرکت ها و به طور کلی در هر جایی که طرحی اختصاصی مورد نیاز است، استفاده کرد؛ که هم جنبه تبلیغاتی دارد و هم جایگزینی برای لیوان های شیشه ای است، این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، در رعایت بهداشت نیز موثر است.

لیوان کاغذی تبلیغاتی را میتوان کالایی نامید که هم تبلیغات و هم تشریفات را مورد توجه قرار داده است.